top of page

Biežāk uzdotie jautājumi par attālināto skaitītāju nolasīšanas sistēmu

Kādus skaitītājus var saslēgt ar MonaTek attālināto skaitītāju nolasīšanas sistēmu?

MonaTek sistēma spēj nolasīt:

  • ūdens skaitītājus;

  • siltuma skaitītājus;

  • elektrības skaitītājus;

  • gāzes skaitītājus;

  • spiediena sensorus;

  • temperatūras un mintruma sensorus.

Vai MonaTek attālināto skaitītāju nolasīšanas sistēmu var uzstādīt jau esošiem skaitītājiem?

Jā, MonaTek attālināto nolasīšanas sistēmu var uzstādīt jau esošiem skaitītājiem, ja tiem ir iespējama attālinātā nolasīšana. Visiem jaunās paaudzes skaitītajiem ir jābūt iespējai tos nolasīt attālināti. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām vērsties pie mūsu speciālistiem. MonaTek piedāvā arī jaunu skaitītāju iegādi.

Cik ātri var uzstādīt MonaTek attālināto skaitītāju nolasīšanas sistēmu?

MonaTek sistēmas uzstādīšana ir vienkārša un ātra, un atkarībā no skaitītāja prasa aptuveni 5 minūtes. Lai uzstādītu sistēmu, nepieciešama tikai piekļuve attiecīgajam skaitītājam, vai sensoram. Atkarībā no pasūtījuma lieluma un specifikas ierīču piegāde un uzstādīšana prasa ne ilgāk kā 7 dienas.

Vai MonaTek attālināto skaitītāju nolasīšanas sistēmu var uzstādīt pašrocīgi?

Jā, mēs apmācām mūsu klientus, lai tie pašrocīgi spētu aprīkot savus skaitītājus ar MonaTek attālināto nolasīšanas sistēmu.

Kā funkcionē MonaTek attālinātā skaitītāju nolasīšanas sistēma un vai tā ir droša?

MonaTek sistēma balstās un lietu interneta (IoT) principiem. Tas nozīmē, ka ierīces ir saslēgtas drošā tīklā, kas ļauj attālināti iegūt informāciju par skaitītājiem. Dati tiek uzglabāti drošā veidā MonaTek sistēmā, un tiem piekļūst tikai apsaimniekotājs, kurš var izsniegt individuālas piekļuves saviem klientiem.nāto nolasīšanas sistēmu.

Vai MonaTek sistēmu ir iespējams integrēt grāmatvedības sistēmā?

Jā, MonaTek sistēmu ir iespējams integrēt grāmatvedības un citās sistēmās.

Vai MonaTek sistēma palīdz novērst avārijas?

MonaTek sistēma nevar novērst avārijas situāciju, taču tā palīdz savlaicīgi identificēt zudumus un avārijas, tādējādi ietaupot gan laiku, gan līdzekļus.

Vai MonaTek var pārņemt citu, jau esošu attālināto skaitītāju nolasīšanas sistēmu?

Jā, mēs varam integrēt esošu risinājumu mūsu sistēmā. Aicinām sazināties ar mūsu speciālistiem, lai konsultētos par iespējamiem risinājumiem.

Kas veido izmaksas par MonaTek sistēmu?

Gala izmaksas veido vienreizējais maksājumus par ierīci un ikmēneša abonēšanas maksa, kas sevī iekļauj platformas neierobežotu lietošanu un klientu servisu.

Kāds ir garantijas termiņš MonaTek ierīcēm?

MonaTek ierīcēm, kas nolasa skaitītājus ir 2 gadu garantijas termiņš. Ierīces vidējais kalpošanas ilgums ir 4 līdz 5 gadi.

Ko mainīs Ministru kabineta noteikumi Nr. 876 un vai attālinātu skaitītāju nolasīšana būs obligāta prasība?

Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr. 876 “Siltumenerģijas piegādes un lietošanas noteikumi", no 2027.gada uz visiem siltuma skaitītājiem būs nepieciešams ieviest attālināto nolasīšana. Lai savlaicīgi sagatavotos jaunajām prasībām, aicinām apsaimniekotājus jau tagad sazināties par iespēju uzstādīt attālināto skaitītāju nolasīšanas sistēmu. Noteikumi ir izstrādāti saskaņā ar “EIROPAS PARLAMENTA UN PADOMES DIREKTĪVA 2012/27/ES

Kāds ir galapatērētāja ieguvums no attālinātu skaitītāju nolasīšanas sistēmas?

Ar attālinātu skaitītāju nolasīšanas sistēmas palīdzību galapatērētājam ir iespēja sekot līdzi savam reāllaika ūdens, siltuma, elektrības un gāzes patēriņam un ērti pārraudzīt savus izdevumus. Iegūtie dati palīdz samazināt kopējo patēriņu un ietaupīt resursus ilgtermiņā. Tai pašā laikā brīdinājuma paziņojumi palīdz identificēt netipiski augstu patēriņu un savlaicīgi rīkoties, lai novērstu potenciālās problēmas. Tāpat arī galapatērētājam vairs nav nepieciešams iesniegt skaitītāju patēriņa rādījumus.

Samazini izmaksas

Mūsu ekspertu komanda ir šeit, lai palīdzētu Jums pieņemt pārdomātu lēmumu un atrast Jūsu vajadzībām vispiemērotāko risinājumu.

bottom of page