top of page

Padariet savu mājsaimniecību viedu 

Vēlaties sekot līdzi savam ūdens, siltuma, elektrības un gāzes patēriņam?

Attālināta skaitītāju nolasīšanas sistēma nodrošina visa veida skaitītāju automātisku nolasīšanu, sniedzot lietotājiem būtiskas priekšrocības un ļaujot ietaupīt.

Image by Anders Jildén

Ieguvumi mājsaimniecībām

Person checking their laptop

1

Izdevīgi un videi draudzīgi

Attālināta skaitītāju nolasīšanas sistēma palīdz mājsaimniecībām mainīt savus ieradumus un ietaupīt ne tikai laiku, bet arī būtiskus dabas resursus, kas ir izdevīgi un videi draudzīgi.

Avārijas un brīdinājuma sistēmas

Brīdinājumu un paziņojumu sistēma ļauj atklāti netipiski augstu patēriņu un identificēt zudumus vai novērst potenciālās avārijas situācijas pirms tās ir sākušās.

2

Reāllaika datu monitorings

Attālināta skaitītāju nolasīšanas sistēma ļauj reāllaikā sekot līdzi patēriņam, kā arī atbrīvo no ikmēneša atskaišu iesniegšanas apsaimniekotājam.

3

Ieguvumi mājsaimniecībām

Attālināta skaitītāju nolasīšana sniedz virkni priekšrocību mājsaimniecībām

(Tās būtu ikonas)

Ietaupīti līdzekļi

Precizitāte

Reāllaika dati

Videi draudzīgi

Brīdinājumu sistēma

Ērti/Automatizācija

Viedākais veids kā ietaupīt

Ar attālinātu skaitītāju nolasīšanas sistēmu mājsaimniecības var saimniekot ne tikai efektīvāk, bet arī izdevīgāk.

Lai uzlabotu mājsaimniecības energoresursu patēriņu, ir svarīgi apzināties ikdienas paradumus un to, kā tieši tiek patērēti resursi. Lai iegūtu pilnvērtīgu ieskatu mājsaimniecības paradumos, dati būtu jāievāc regulāri, bet manuāla datu ievākšana ir apgrūtinoša un neefektīva, kā arī pastāv risks pielaist kļūdas.

MonaTek attālinātā datu nolasīšanas sistēma palīdz ērtā veidā sekot līdzi patēriņam reāllaikā un uzglabāt datus, kas būtiski atvieglo datu analīzi un nodrošina augstāku precizitāti. Pateicoties sistēmai varat aizmirst par skaitītāju radījumu iesniegšanu apsaimniekotājam, jo dati ir pieejami automātiski

 

Papildus tam, MonaTek sistēma piedāvā iespēju iestatīt brīdinājumus, kas sūtīs sistēmas paziņojumus brīžos, kad patēriņš pārsniedz noteiktu apjomu. Tas palīdz identificēt iespējamas noplūdes un konstatēt avāriju pirms tā ir nodarījusi nozīmīgus bojājumus, piemēram, apludinot savu vai kaimiņu mājsaimniecību.

Kā kļūt par klientu un izmantot sistēmas priekšrocības?

Solis 1

Piesakieties konsultācijai

Solis 2

Sistēmas uzstādīšana

Solis 3

Datu ievākšana un apstrāde

Solis 4

Sāc taupīt

Piesakietis bezmaksas konsultācijai, kuras laikā varēsiet noskaidrot, vai esošajiem skaitītājiem ir iespējams uzstādīt attālināto skaitītāju nolasīšanas sistēmu. MonaTek speciālisti atradīs Jums piemērotāko risinājumu un sagatavos piedāvājumu apsaimniekotājam.

MonaTek speciālisti vienosies ar Jums un mājas apsaimniekotāju par piemērotāko sistēmas uzstādīšanas laiku. Raidītāju uzstādīšanas process aizņem vien pāris minūtes. Raidītājus var uzstādīt pie jau esoša skaitītāja, ja tam ir attālinātas datu nolasīšanas iespējas. Vajadzības gadījumā piedāvājam arī iegādāties jaunus skaitītājus.

Pēc ierīču uzstādīšanas MonaTek sistēma sāk ievākt un uzglabāt datus no viedajiem skaitītājiem par resursu patēriņu. Dati ir pieejami no sistēmas uzstādīšanas brīža. Dati reāllaikā tiek apstrādāti un atspoguļoti MonaTek sistēmā. Tie ir pieejama tīmekļa vietnē no jebkuras viedierīces.

Sāciet kontrolēt savus paradumus un tēriņus - ietaupiet gan laiku, gan resursus. Turpmāk informācija par patēriņu tiks automātiski nodota apsaimniekotājam un Jūs varat aizmirst par nevajadzīgām atskaitēm.

Ir jautājumi vai vēlies sazināties?

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar mūsu speciālistiem, vai aplūkot biežāk uzdoto jautājumu sadaļu.

Thanks for submitting!

Ar attālināto skaitītāju nolasīšanas sistēmu mājsaimniecības var saimniekot ne tikai efektīvāk, bet arī izdevīgāk.

Lai uzlabotu mājsaimniecības energoresursu patēriņu, ir svarīgi apzināties ikdienas paradumus un to, kā tieši tiek patērēti resursi. Lai gūtu pilnvērtīgu ieskaitu mājsaimniecības paradumos, dati būtu jāievāc regulāri, bet manuāla datu ievākšana ir apgrūtinoša un neefektīva, kā arī pastāv risks pielaists kļūdas.

MonaTek attālinātā datu nolasīšanas sistēma palīdz ērtā veidā sekot līdzi patēriņam reāllaikā un uzglabā datus, kas būtiski atvieglo datu analīzi un nodrošina augstāku precizitāti. Pateicoties sistēmai varat aizmirst par skaitītāju radījumu iesniegšanu apsaimniekotājam, jo dati ir pieejami automātiski

Papildus tam, MonaTek sistēma piedāvā iespēju iestatīt brīdinājumus, kas sūtīs sistēmas paziņojumus brīžos, kad patēriņš pārsniedz noteiktu apjomu. Tas palīdz identificēt iespējamas noplūdes un konstatēt avāriju pirms tā ir nodarījusi nozīmīgus bojājumus, piemēram, apludinot savu vai kaimiņu mājsaimniecībai.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām sazināties ar mūsu speciālistiem, vai aplūkot biežāk uzdoto jautājumu sadaļu.

bottom of page